Gwiazdkowa niespodzianka 2015

GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA 2015

Gwiazdkowa niespodzianka

Wzorem ubiegłych lat również i tym razem Nasz Kościół  organizuje akcję świąteczną mającą na celu dotarcie z pomocą do najuboższych rodzin z naszego miasta. To trwająca już od wielu lat współpraca z Raciborskim OPS-em, który typuje daną rodzinę i kwalifikuje do pomocy. Rodziny z naszego Kościoła przygotowują paczki, które 21 grudnia o godz. 18:00 podczas uroczystego spotkania wypełnionego pieśniami, występami i  dobrą nowiną o Panu Jezusie Chrystusie wręczymy dzieciom. W tym roku będzie to około 80 rodzin. Bardzo się z tego powodu cieszymy, że w ten skromny sposób będziemy mogli dla wielu rodzin uczynić ten wyjątkowy Bożonarodzeniowy czas naprawdę wyjątkowym :)

Do zobaczenia 21 grudnia o godz. 18:00 na Cecylii 7 :)

 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...