Gwiazdkowa niespodzianka 2015

GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA 2015

Gwiazdkowa niespodzianka

Wzorem ubiegłych lat również i tym razem Nasz Kościół  organizuje akcję świąteczną mającą na celu dotarcie z pomocą do najuboższych rodzin z naszego miasta. To trwająca już od wielu lat współpraca z Raciborskim OPS-em, który typuje daną rodzinę i kwalifikuje do pomocy. Rodziny z naszego Kościoła przygotowują paczki, które 21 grudnia o godz. 18:00 podczas uroczystego spotkania wypełnionego pieśniami, występami i  dobrą nowiną o Panu Jezusie Chrystusie wręczymy dzieciom. W tym roku będzie to około 80 rodzin. Bardzo się z tego powodu cieszymy, że w ten skromny sposób będziemy mogli dla wielu rodzin uczynić ten wyjątkowy Bożonarodzeniowy czas naprawdę wyjątkowym :)

Do zobaczenia 21 grudnia o godz. 18:00 na Cecylii 7 :)