Weekend Charakteru 2016

[Maksymalna] liczba uczestników 100

Początek 7 kwietnia 2016

Koniec 10 kwietnia 2016

Ważne Transport do i z miejsca wydarzenia jest we własnym zakresie.

Zespół 4. Muszkietera przygotuje Cię do niezwykłej fizycznej i duchowej przygody, w czasie której będziesz nie tylko zachwycony naturą i krajobrazami, ale przede wszystkim realną obecnością Pana Boga. Będziesz przemierzał trasę wyprawy w zespole 8-12 mężczyzn. Możesz zapisać się z kolegami, z którymi stworzysz własny zespół i zaoszczędzisz trochę pieniędzy! Możesz również zapisać się indywidualnie, wówczas przydzielimy Cię do zespołu. Nawet jeżeli zapisujecie się razem jako zespół, każdy uczestnik musi osobiście wypełnić formularz.

Przeczytaj uważnie poniższe informacje:

Będziesz przemierzał trasę wyprawy w grupie 8-12 mężczyzn. Możesz zapisać się z kolegami, z którymi możesz stworzyć własny zespół. Możesz również zapisać się indywidualnie, wówczas przydzielimy cię do zespołu. Nawet jeżeli zapisujecie się razem jako zespół, każdy uczestnik musi osobiście wypełnić formularz.

Jeśli zarejestrujesz się w zespole (8-12 osób) do 1 marca 2016 roku specjalna cena wynosi 275 zł.(po internetowym zgłoszeniu masz 7 dni na dokonanie wpłaty bezzwrotnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 99 zł).

Jeśli zgłaszasz się indywidualnie do 1 marca 2016 roku opłata wynosi 305 zł.(po internetowym zgłoszeniu masz 7 dni na dokonanie wpłaty bezzwrotnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 99 zł).

Jeśli zgłaszasz się po 1 marca 2016 roku opłata wynosi 355 zł. i musi być wpłacona w całości po internetowej rejestracji.

Dojazd we własnym zakresie.

Spotkamy się 7 kwietnia 2016 roku o 22.00 na parkingu, którego lokalizację podamy Ci w osobnym emailu.

Oficjalny program zakończy się w niedzielę 10 kwietnia 2016 roku o 12:00.

Każdy uczestnik musi mieć ważny dokument tożsamości.

Każdy uczestnik będzie ubezpieczony od NNW.