Jestem

Jestem

 

“Jestem” to spektakl ewangelizacyjny, mający na celu pokazać, że Jezus Chrystus, który przyszedł na ziemię ponad 2000 lat temu jest tym, o którym wiele lat wcześniej pisali starotestamentowi prorocy. On jest Bogiem i przyszedł na świat, aby wziąć na siebie grzechy każdego człowieka i zaniósł je na krzyż składając w ten sposób doskonałą ofiarę, abyśmy my - grzeszni ludzie - mogli być częścią zbawienia, a co za tym idzie dostąpić życia wiecznego.
Treścią spektaklu “Jestem” jest samo Słowo Boże, a dokładniej proroctwo, które wypowiedział Izajasz (Iz. 52, 53) odnośnie Pana Jezusa, przeplatane fragmentami Nowego Testamentu, które pokazują wypełnienie tego proroctwa. Na całe przedsięwzięcie składają się takie elementy jak gra aktorska, światła, dymy recytacja fragmentów z Biblii i wiele innych, które połączone wraz z muzyką, stworzoną specjalnie na to wydarzenie, tworzą doskonałą całość. Spektakl wzbudza niesamowite zainteresowanie, jak również dociera głęboko do serc ludzi. 

 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...