Niedługo Chrzest!

Wkrótce Chrzest

PAN JEZUS POWIEDZIAŁ :

Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy będzie potępiony”. (Ew. Mk.16:15-16).

Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem”. (Ew. Mt.28,19-20).

TO JEGO NAJWAŻNIEJSZE POLECENIE SKIEROWANE DO UCZNIÓW PRZED JEGO ODEJŚCIEM do Nieba !

Czyńcie ludzi Moimi Uczniami chrzcząc ich i ucząc ich, powiedział Chrystus.

W jaki sposób te słowa wypowiedziane 2 tys. lat temu dotyczą Mnie dzisiaj ?

Jak bardzo są istotne ? Jak wielka jest ich ranga ?

Jak wiele zależy w moim życiu od właściwego ich zrozumienia ?

Tego typu pytań jest zapewne więcej.

Dlatego pragnę Cię zaprosić na cotygodniowe spotkania, w każdy czwartek o 20.00 w kancelarii kościoła pt. „Porozmawiajmy o Chrzcie”.

Bardzo serdecznie zapraszam i z wielką radością oczekuje na ciebie.

Pastor Piotr Grzesiek