KONFERENCJA DLA MĘŻCZYZN - MĘŻCZYZNĄ BYĆ !?

Mężczyzną być!?

Dlatego, ponieważ z jednej strony bycie mężczyzną to duży przywilej, z drugiej zaś to ogromna odpowiedzialność.
Chcemy o tym rozmawiać.
Pomogą nam w tym tegoroczni mówcy :
DANIEL LEWCZUK nasz gość specjalny, biznesmen i ultra maratończyk wyprowadzi nas z naszej strefy komfortu do świata męskiej przygody i pasji.
ARKADIUSZ KRZYWODAJĆ pastor Zboru Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim skieruje do nas poselstwo pt. Nie uciekaj od odpowiedzialności.
WOJCIECH WALASZCZYK pastor Zboru Winnica w Rybniku opowie o tym, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
ANDRZEJ KRAJKA pastor Zboru Tylko Jezus w Krapkowicach
będzie nas przestrzegał przed konsekwencjami samotności.
ROLAND WARCZOK pastor Zboru In Plus w Kuźni Raciborskiej
będzie dzielił się z nami tematem logika kontra uczucia.
ADAM PAŃCZAK pastor pomocniczy Zboru To My w Tomaszowie Mazowieckim pomoże nam odkryć tajniki efektywnego komunikowania się.
Czekają na nas wykłady, warsztaty i rozmowy.
Nie zabraknie dobrej kawy, ciasta i pysznego obiadu.
KOSZT KONFERENCJI to 35 zł. Przy zgłoszeniu grupowym (minimum 5 osób) to 30 zł. od osoby. Cena obowiązuje do dnia 20 listopada. Po tym terminie opłata konferencyjna wzrasta do
45 zł. W cenie są posiłki i materiały Konferencyjne.
Wpłaty prosimy kierować na:
Nasz Kościół, 47-400 Racibórz, ul. Cecylii 7.
Nr. konta bankowego :
z dopiskiem Konferencja dla Mężczyzn.
REJESTRACJA
Do zobaczenia !