Konferencja dla mężczyzn "WALKA"

To już kolejna z cyklu Konferencja dla Mężczyzn w Raciborzu.
   Tym razem jej motywem przewodnim będzie WALKA.
   Wierzę, że uczestnicząc w niej na nowo odkryjemy, kim naprawdę jesteśmy - mężczyznami o walecznym sercu, stworzonymi na podobieństwo Boga.
   Dowiemy się, jak staczać dobre bitwy w słusznych sprawach.
   Odnajdziemy w sobie siłę, aby stoczyć te bitwy, które stoczyć musimy. Czyli te, które decydują o twoim małżeństwie, rodzinie, o stanie twojego ducha i serca.
   Nauczymy się jak toczyć bitwy polegając na Bogu, jako źródle naszej siły. Bitwy, które przywrócą nas do życia.
   Pomogą nam w tym prawdziwi fighterzy, mężczyźni, którzy stoczyli w swoim życiu niejedną poważną bitwę.
   Arkadiusz Krzywodajć - pastor Kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim.
   Leszek Mocha - pastor Kościoła Oaza w Jastrzębiu Zdroju.
   Roland Warczok - pastor Kościoła InPlus w Kuźni Raciborskiej.
   Wojciech Walaszczyk - pastor Kościoła Winnica w Rybniku.
   Piotr Grzesiek - pastor Kościoła Nasz Kościół w Raciborzu.
   Będziemy wsłuchiwać się w ich doświadczenia, rozmawiać, wykuwać cenne instrukcje pomocne na polu bitwy.
   W atmosferze uwielbienia Boga będziemy Go razem prosić o siłę i mądrość niezbędną do stoczenia zwycięskich walk.
   Poznamy współtowarzyszy, kompanów jedząc pyszną strawę, spędzając razem przerwy przy wybornej kawie i cieście.
   Nie zabraknie również wspólnej zabawy, rywalizacji, jako elementu ćwiczebnego.
   Reasumując Czeka nas 5 sesji wykładowych, przerwy kawowe, wspólny posiłek, czas konkursów, oraz wspólne uwielbienie i modlitwa.
   Cieszymy się na spotkanie z Tobą ! :)
   Do zobaczenia 9 lutego w Raciborzu.

Każda osoba chcąca wziąć udział w konferencji jest zobowiązana do dokonania rejestracji klikając poniższy link :

pastor PIOTR GRZESIEK

47-400 Racibórz