Seminarium Teologiczne

Seminarium Teologiczne w Ustroniu ogłasza nabór na lata 2019-2021.

  Jeśli pragniesz pogłębić swoje poznanie Boga i Jego Słowa, umocnić relację z Bogiem, stać się bardziej użytecznym i owocnym w służbie dla Pana to serdecznie zapraszamy Cię do nauki w Seminarium.

  Nasze Seminarium ukończyło już ponad 400 absolwentów. Wielu z nich służy Kościołowi Pana Jezusa Chrystusa, jako: kaznodzieje, ewangeliści, pastorzy, starsi, liderzy młodzieżowi oraz nauczyciele szkółki niedzielnej.

  Wspólne społeczności w czasie spotkań seminaryjnych, dyskusje, wykłady i ćwiczenia sprawiają, że nasi studenci nie tylko zdobywają wiedzę biblijną i teologiczną, ale także inwestują w swój duchowy rozwój.

  Przyjęcia do Seminarium odbędą się w czwartek, 28 lutego 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 10:00 w siedzibie Seminarium: Kościół Zielonoświątkowy - Zbór „Betel” - Ustroń, ul. Daszyńskiego 75.

  Warunkiem przyjęcia jest złożenie wymaganych dokumentów w siedzibie Uczelni:

- ankieta (pobierz ankietę),

- opinia pastora

- dwa zdjęcia formatu jak na dyplom.

  Ponadto wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki w Seminarium w 2019 r. prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line znajdującego się pod adresem: http://st.kz.pl/rekrutacja

  Osoby, które złożą wymagane dokumenty pozostaną na wykładach seminaryjnych w dniach: 28 lutego - 02 marca 2019 r.

  Nauka w Seminarium trwa dwa lata i podzielona jest na cztery semestry.

W każdym semestrze odbywają się dwa spotkania trwające trzy dni (od czwartku do soboty). Spotkania seminaryjne odbywają się w miesiącach: marzec, maj, wrzesień, listopad.

  Warunki przyjęcia do Seminarium:

- wiek min. 18 lat

- staż wiary min. 1 rok po chrzcie

- pozytywna opinia pastora

złożenie wymaganych dokumentów

  Dodatkowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej st.kz.pl lub

pod numerami telefonów: 33/854 51 56,

                                      606 336 912,

                                      503 769 057,

                                      507 402 067

Serdecznie zapraszamy !

 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...