Tydzień modlitwy i postu

Witaj na Tygodniu Modlitwy i Postu Naszego Kościoła.

W PONIEDZIAŁEK chcemy się skoncentrować na uwielbieniu i dziękczynieniu za wszystko, co spotkało nas w minionym roku. /1 Tes. 5,18/.

WE WTOREK uwagę skierujemy na naszą duchową kondycję, stan naszych serc /Prz.Sal.4,23/.

W ŚRODĘ będziemy się modlić o nasze rodziny, małżeństwa, dzieci i wnuki /Kol.3,18-20/.

W CZWARTEK będziemy kontynuować modlitwę o nasze rodziny /Ef.5,22-6,4/.

W PIĄTEK nasze modlitwy będą oscylować wokół tematu Kościoła /Ef.4,11-16/.

W SOBOTĘ będziemy się modlić o nasz kraj i miasto / Prz.11,11/.

A W NIEDZIELNY PORANEK spotkamy się na porannym nabożeństwie, by podziękować Bogu za owocny czas postu i modlitwy.