Komunikat!!! Ważne!!!

Kochani Bracia i Siostry,

Drodzy Przyjaciele.

Znajdujemy się w sytuacji bardzo trudnej, bez precedensu. Nasz kraj dotknęła pandemia wirusa. W związku z rozporządzeniem rządu oraz apelem biskupa naszego kościoła podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu naszych nabożeństw. Bp Marek Kamiński rekomenduje uczestnictwo w nabożeństwie on-line Zboru „Radość Życia” w Gdańsku (Pastor Tomasz Ropiejko). Nabożeństwo rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11.30 na YouTube. Będzie ono retransmitowane na Facebooku o godz. 18.00. Link do transmisji:

www.facebook.com/radosczyciakosciol

www.youtube.com/c/KościółRadośćŻycia

Prosimy również o kontakt tych z Was, którzy są samotni, chorzy, potrzebujący wsparcia. Postaramy się zorganizować pomoc w zakupach czy po prostu w usłudze duszpasterskiej. Pozostańcie spokojni, wiedząc, że Pan pokoju jest z nami i czuwa nad nami. Pastorzy Piotr i Andrzej oraz Starsi Naszego Kościoła.