ZACHĘTA BISKUPA DO MODLITWY

Drogie Siostry
Szanowni Bracia,

Dziękuję za naszą wspólnotę, jej mądrość oraz dzielność w trudnych dniach zarazy.
Jestem z Was i Waszej postawy niezmiernie dumny ❤️. A teraz proszę o podjęcie dalszego duchowego wysiłku, pragnę bowiem w najbliższym tygodniu – od poniedziałku do soboty, cały Kościół Zielonoświątkowy zaangażować w post i modlitwę.

Moja wezwanie jest następujące:

• Pościmy od rana do godziny 18.00
• Niech każdy wybierze post, jakiemu jest w stanie sprostać. Osoby słabe i chore, niech jedzą tylko proste jedzenie, żeby nie osłabić organizmu. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy powinien pościć, niech je proste pokarmy.
• 18.00 - 19.00 godzina modlitwy (każdy u siebie w domu, w rodzinie) a potem zakończenie postu.
• Modlimy się o wygaśnięcie epidemii, rząd, lekarzy. Modlimy się też o ekonomię naszego kraju. Sam Pan niech nas chroni!
• Każdy Okręg Kościoła otrzyma jeden dzień do służby całemu Kościołowi i narodowi. Prośmy, by chrześcijanie zrobili to GREMIALNIE! „Wiele może usilna sprawiedliwego” - Jakuba 5,16.

Poniedziałek, 16 marca – Okręg Północny
Wtorek, 17 marca – Okręg Pomorski
Środa, 18 marca – Okręg Zachodnio-wielkopolski.
Czwartek, 19 marca – Okręgi Zachodni i Południowy.
Piątek, 20 marca – Okręg Centralny.
Sobota, 21 marca – Okręg Wschodni.

Na przyszłą niedzielę przygotuję kolejne zwiastowanie – Słowo od Biskupa. Jeśli nie macie w swoim kościele transmisji on-line z nabożeństwa, przedstawię odpowiednią rekomendację. Trwajmy w zaufaniu do Pana Jezusa, w Jego zwycięstwo.

Pozdrawiam w Chrystusie i bądźcie zdrowi.
bp Marek Kamiński