Spływ Męski

Spływ Męski

 

Dla : Mężczyzn w wieku nastoletnim i wzwyż

Termin : 9-10 Października 2020 r.

Miejsce: Przystań kajakowa „Natura 24”, Kolonowskie, ul. Ks.

Czerwionki 63, rzeka Mała Panew

Wyjazd : 9 października, godz. 17:00, Racibórz Cecylii 7 swoimi

samochodami

Powrót : 10 października ok. 16:00

Opłata : 40 zł od osoby

Zabieramy: swój prowiant na te dni, namiot, karimatę

i śpiwór, oraz potrzebną odzież i akcesoria.

 

Program :

Wyjeżdżamy spod Naszego Kościoła swoimi samochodami. Sami musimy się dobrać tak by nie było pustych przebiegów:) Przed nami ok 85 km drogi. Dojeżdżamy do przystani kajakowej. Auta pozostawiamy na strzeżonym parkingu. Rozbijamy namioty, rozpalamy ognisko i siedzimy do nocy, ile sił wystarczy. Ale warto pamiętać o tym, że rano czeka nas wiosłowanie. :) Rano o 7.00 pobudka, klar, śniadanie, zwijanie namiotów i do kajaków (dobieramy się po dwie osoby). Płyniemy ok 4 godziny rzeką Mała Panew. Do kajaków bierzemy tylko niezbędne rzeczy (kanapki, woda, coś ciepłego do ubrania). Po dopłynięciu do celu obsługa przystani zawiezie nas busem na miejsce parkingowe. Tam krótkie spotkanie, podsumowanie, podziękowanie, do samochodów i w drogę do domu :)

 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...