Grupy domowe

Troszczcie się o siebie...

Zachęcajcie się nawzajem...

Dodawajcie sobie otuchy...

Jest wiele błogosławieństwa w życiu społeczności. Wiele  też można stracić, zajmując się wyłącznie swoimi sprawami. Prawdziwa społeczność, to coś więcej niż pokazywanie się raz w tygodniu na nabożeństwie. To praktyczna miłość, uczciwe i szczere rozmowy, wspólne działanie, wzajemne wspieranie, oddech od codzienności, duchowy rozwój, ofiarność i wiele innych „wzajemnych" doświadczeń.

Z tych właśnie powodów w „Naszym Kościele” w Raciborzu zachęcamy, aby przyłączyć się do grupy domowej. Grupa domowa to społeczność 6-12 osób, spotykająca się przeważnie raz w tygodniu lub co dwa tygodnie, modląca się wspólnie, rozważająca teksty biblijne, nastawiona na słuchanie Słowa Bożego i wspierająca się w jego stosowaniu w codziennym życiu. Jest wiele grup domowych, w różnych miejscach Raciborza i okolic. Grupy mają różny charakter: są małżeństwa, single, młodzież, osoby starsze. Niektórzy spotykają się na modlitwie i rozważaniu Słowa, inni po to by wzajemnie wspierać się i pomagać.

Niezależnie od tego gdzie jesteś w życiu, możesz znaleźć grupę osób podobnych do Ciebie!

 

Zadzwoń do jednego z pastorów by dołączyć do którejś z grup:

1.  Piotr Grzesiek - 507 402 067

2.  Andrzej Czech - 602 835 051

 

 

ZADZWOŃ >UMÓW SIĘ >ODWIEDŹ NAS !

 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...