Zespół Muzyczny

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co możesz dać Bogu? On, który jest Panem Panów, Stwórcą Wszechrzeczy, cóż może dostać ode mnie takiego, co sprawiłoby mu radość? Są to ważne pytania, które powinien sobie zadać każdy człowiek, który poznał Boga. Oczywiście, że po pierwsze musimy oddać Bogu całe nasze życie i przyjąć go jako naszego Pana i Zbawiciela, ale potem następuje, często bardzo długie życie, w którym powinniśmy w jakiś sposób manifestować swoją wiarę. Jednym ze sposobów na manifestację naszej wiary jest „służenie” Bogu naszymi talentami.

Służba muzyczna w naszym kościele daje właśnie takie możliwości ludziom, którzy zostali przez Boga obdarowani talentami artystycznymi.

Stanowimy grupę ludzi, której przyświecają dwa zasadnicze cele:

1. Uwielbić Boga poprzez muzykę zarówno w trakcie cotygodniowych spotkań w kościele, ale także na innych organizowanych przez kościół spotkaniach i konferencjach.

2. Opowiadanie ludziom „jak wielki jest nasz Bóg” poprzez pieśni, muzykę i inne formy wyrazu artystycznego.

Jeżeli więc nosisz w sobie „artystę”, który szuka miejsca dla siebie, to dobrze trafiłeś. By być jednym z nas nie trzeba wiele. Wystarczy żyć dla Niego, mieć talent i chcieć nim służyć Bogu. Nasze drzwi są otwarte...

Jako zespół muzyczny występujemy także na innych zorganizowanych imprezach w naszym powiecie i nie tylko. Bierzemy udział w koncertach, przeglądach piosenki chrześcijańskiej, konferencjach i zgrupowaniach.. Spotykamy się w miarę możliwości systematycznie na próbach, które mają na celu zarówno pracę nad warsztatem muzycznym, jak i nad integracją zespołu. Chcemy również uczyć się w jaki sposób poprzez muzykę możemy oddać chwałę Bogu, a także „pokazać” innym naszą wiarę.

Gramy najczęściej w składzie:

Daria Herok - lider zespołu, front wokal

Justyna Gamrotek - wokal

Oliwia Jóźwik - instrumenty klawiszowe, wokal

Krzysztof Dereń - gitara

Jonatan Fandrejewski - gitara basowa

Jonatan Koczy - perkusja, instrumenty perkusyjne

 

Multimedia, technika sceny, oświetlenie i nagłośnienie

Zespół i muzyka to także akustyka, nagłośnienie i multimedia. Tutaj również jest miejsce dla uzdolnionych w tym zakresie. Nowoczesna technika sceniczna powoduje, że nieobce są nam rozwiązania cyfrowego sterowania oświetleniem (DMX, Dali), projekcje multimedialne i realizacja Video. To służba mniej widoczna ale równie ważna jak praca zespołu muzycznego. Tutaj również jesteśmy otwarci na współpracę ludzi pełnych pasji.

Tech TEAM:

Siergiej Kowalewski, Arkadiusz Grzelka, Sebastian Rumpel, Robert Rumpel - akustyka, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia

Nadia Honus, Marek Honus  - komputer, projektor, prezentacje, multimedia, oświetlenie

Dima Biruk - oświetlenie sceny

 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...